SINTEC

якісна ПВХ мембрана

+38 (098) 903-63-13

Зателефонуйте нам і ми з радістю дамо відповідь на всі ваші запитання

Мембрани

Гідроізоляція покрівлі

В останні десятиліття технологія гідроізоляції покрівлі розвивається по всьому світу у напрямку більш легких і надійних систем, які легко встановлювати. В даний час неможливо уявити цю технологію без існування синтетичних гідроізоляційних мембран, які все більше отримують частку ринку, щоб стати найбільш підходящим варіантом для великої кількості проектів. URDIN - це гнучка посилена гідроізоляційна мембрана PVC-P, виготовлена виключно з незайманих смол, щоб отримати найвищу якість та найбільш міцний аркуш. Гідроізоляційні мембрани URDIN мають ширину 2,10 метра, що вимагає меншого перекриття і забезпечує швидку, надійну установку.

Гідроізоляція резервуварів

Від невеликого естетичного ставка до великого сільськогосподарського водосховища або резервуара для питного водопостачання критична точка є водонепроникністю. Більше сорока років синтетичні мембрани показали, що вони є перевіреною гарантією для всіх цих проектів. URDIN B та AP розроблені спеціально для гарантії водонепроникності для будь-якого типу резервуара, ставка або питної води, від найпростішого до самого складного проекту. Завдяки їх міцності, адаптивності, стійкості та якості URDIN B є ідеальним вибором для гарантованої гідроізоляції.

Гідроізоляція тунелей, фундаментів

Гідроізоляція всіх видів підземних робіт і, зокрема, тунелів, передбачає велику складність через технічну та фінансову важливість їх правильного будівництва та довгострокових наслідків. Численні чинники, які необхідно враховувати при плануванні гідроізоляції, такі як тип місцевості, умови води, тип будівництва тощо, робить вибір матеріалу критичним. Більш п&39;ятдесятирічний досвід роботи, що дає задовільні результати, робить синтетичні листи кращим варіантом для більшості підземних робіт. URDIN T - це синтетична гідроізоляційна мембрана, здатна запропонувати прості рішення для складних проблем у будь-якому типі тунелю та у цивільних інженерних каналах. Пристосований для всіх типів місцевості та простий в установці, це гарантує оптимальний і тривалий результат.

Теплоізоляція.

Тип Жорстка поліізоціануратна пінопласт (PIR) Щільність [кг / м3] 30 (+6 / -2)
Отримана теплопровідність λD [Вт / м К] λD = 0,022.
Тип накладки Папір KRAFT, покритий алюмінієм.
Стандартні розміри панелей [мм] 600 x 1200; 1200 x 2400.
Доступні розміри панелей [мм] 1000 x 1200; 1200 x 1200; 1800 x 1200; 1200 x 3000.
Міллс * FIT - плоский фрезер.
LAP - ступінчата різальна товщина пластини [мм] від 20 до 250 мм Реакція на вогонь E-клас.
стиснення  ≥ 120 кПа.